KORONAVİRÜS (COVID-19):BİLMENİZ GEREKENLER

Hijya Temizlik / Koronavirüs (COVID-19) / KORONAVİRÜS (COVID-19):BİLMENİZ GEREKENLER

Sevgili Hijya Temizlik Ailesi,

Bu süre zarfında güvende ve sağlıklı kalacağınızı umuyoruz. Bunun topluluklarımıza yüklediği baskıyı anlıyoruz ve profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketi olarak Koronavirüs (COVID-19) ile savaşmaya yardımcı olacak benzersiz bir konumdayız. Bu durumu nasıl ele aldığımız konusunda tamamen şeffaf olmak istiyoruz.

Konumlarımız yerel olarak sahip olunan ve işletilen yerlerdir, bu da bölgenin en son yasal gereklilikleri ve güvenlik önerileri konusunda güncel kalıyoruz demektir. Şunu söyleyebiliriz ki ailenizin sağlığı ve güvenliği bizim için son derece önemlidir.

Şu anda çoğu yer açık kalıyor. Bazı yerlerde, temizleyen ve dezenfekte eden işletmeler yakın siparişlerden muaftır. Servise ihtiyacınız varsa lütfen daha fazla bilgi için yerel ofisinizle iletişime geçin.

Diyarbakır temizlik şirketi olarak Temizlik Sorumlumuz tarafından oluşturulan bir Koronavirüs Temizleme Kursu sağladık. Bu kurs,  sizi ve evinizi virüsten en iyi nasıl koruyup dezenfekte edebileceğini ayrıntılarıyla anlatıyor.

Amacımız, bu gelişen durum sırasında müşterilerimiz ve çalışanlarımızla çalışmaktır. Personellerimiz saatlik çalışanlardır ve onları şu anda elimizden geldiğince destekleyebilmek istiyoruz. Yine de gelmemizi isteyip istemediğinizi teyit etmek ve ayrıca farkında olmamız gereken kendi kendine karantina veya hastalığı teyit etmek için her temizlikten önce bireysel iletişimlerimiz var.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki bu sayfayı inceleyin.

İçiniz rahat olsun, bu süre zarfında size destek olmak için her türlü önlemi alıyoruz. Lütfen herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin.

COVID-19: BİLMENİZ GEREKENLER
COVID-19: BİLMENİZ GEREKENLER

Güvenliğinizi Sağlama Süreçleri

  • Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik, yalnızca yüzeyleri temizlemekle kalmayıp aynı zamanda onları dezenfekte eden birinci sınıf temizlik ürünlerini kullanır.
  • Çalışanlarımız, tam dezenfektan faydaları elde etmek için önce kirleri çıkarmak ve ardından dezenfektanları en az 10 dakika bekletmek için her bir temizlik ürününü uygulamak için uygun temizleme süreci konusunda eğitilir.
  • Taze ve yeni yıkanmış temizlik malzemeleri her zaman kullanılır, böylece mikroplar bir evden diğerine yayılmaz.
  • En önemlisi, hasta olan veya soğuk / grip semptomları yaşayan personelimizin evde kalmasını zorunlu kılarak çalışanlarımızı ve müşterilerimizi korumak için sıkı bir politikamız var. Siz veya evinizdeki biri semptomlar yaşıyorsa, lütfen bize bildirin, böylece hizmetinizi buna göre yeniden planlayabiliriz.

Sağlıklı Kalmak için Kaynaklar

Aşağıda, virüse maruz kalmayı önlemenin en iyi yolları ve dikkat edilmesi gereken belirtiler de dahil olmak üzere, Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizliğin koronavirüs hakkında bilgiler içeren kılavuzumuz bulunmaktadır.

Ofis ve İşletmeler için COVID-19 Dezenfeksiyon Programı

Günlük Dezenfeksiyon programının amacı, işletme sahiplerinin personeli için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamasına yardımcı olmaktır. Bu hizmet, ortak alanlarda ve diğer yüksek temaslı bölgelerde ayrıntılı bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlayacaktır.