Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

Diyarbakır Temizlik Şirketi / temizlik / Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

Diyarbakır’da faaliyet gösteren 50’den fazla Diyarbakır temizlik şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerin temizlik  fiyatları değişkenlik arz etmektedir. Temizlik hizmeti almak isteyen siz Diyarbakırlı müşterilerimizin aklınızda yer alan soruları cevaplamaya çalışacağız. Diyarbakır temizlik şirketlerinin hizmet alanları farklı olduğu için temizlik fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları | Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları

Diyarbakır Hijya Temizlik Şirketi Fiyatları

Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik olarak 2011 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz bu alanda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre personel göndermekteyiz.Ev temizliğiofis temizliğiinşaat sonrası temizliğidış cephe temizliği, yangın sonrası temizliği, periyodik temizlik ve duvar temizliği ile en kalıcı profesyonel çözümleri sunmaktayız.

Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği için belirlediğimiz fiyatlarımız aşağıdaki gidibir.

2+1 veya  3+1 evlerde tek personel 125 TL
4+1 evlerde 170 m2’ye kadar 150 TL
4+1 büyük evlerde ise 170 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Evinizin detaylı olarak temizliğini istiyorsanız iki personel gönderiyoruz. İki personelimizin hizmet bedeli 220 TLüç personelimiz hizmet bedeli  ise 320 TL’dir.

Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik personelleri en geç 09.00’da evinizde olup 17.00’a kadar evinizin temizliğini yapmaktadırlar. Temizlik bitmediği yada yapılan temizlikten memnun kalmadığınız zaman ertesi gün ücretsiz olarak telafi temizliği yapmaktayız.
Ücretsiz Telafi Temizliği Nedir: Aldığınız temizlik hizmetleri Hijya Temizlik ücretsiz telafi temizliği hizmeti garantisindedir. Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız ertesi gün ücretsiz bir şekilde personellerimizi yarım gün ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizliklerinde müşterilerimizin adreslerini ve anahtarlarını kapıcıya yada güvenlikçiye  bırakmaları yeterli. Hijya temizlik şirketi ekibi inşaat sonrası temizliği hizmetinde deneyimli olduğundan gözünüz arkada kalmayacaktır.
Diyarbakır inşaat sonrası temizlik hizmetinde siz değerli müşterilerimizle görüşmeden herhangi bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat fikir verilmesi açısından inşaat sonrası temizliği fiyatlarımız şöyledir.:

2+1 evlerde her şey dahil 300 TL
3+1 evlerde her şey dahil 400 TL
4+1 evlerde her şey dahil 450 TL

Daha büyük evlerde evin büyüklüğüne göre gönderilecek personel sayısı ve fiyat belirlenir.

Ev Temizliğinde Yeni Müşterilerimize Özel %20 İndirim! Zamanını KoruParanı Koru. Tasarruf Et.

Temizlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an şirketimize 0552 324 93 74 numaralı telefondan arayıp bize bildirmeniz yeterli.