Diyarbakır Temizlik Görevlisi (Hastane) İş İlanları

Hijya Temizlik / Temizlik / Diyarbakır Temizlik Görevlisi (Hastane) İş İlanları
Yayınlanma Tarihi: 2 Ocak 20212 Ocak 2021 » Kategori: Temizlik

Hastanelerde ve kliniklerde temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak çok önemlidir. Temiz bir hastane enfeksiyon riskini azaltır ve personeliniz için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. 

Özellikle COVID-19 salgını sırasında, hastanenizde enfeksiyonun yayılmasını engellemek için uygun teknikleri kullanmaya kendini adamış hastane temizlik şirketleri veya tıbbi temizlik hizmetleri bulmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Sağlık için temizlik, pencerelerde kalan izlerden zeminlerin süpürülüp paspaslamasını sağlamaktan çok daha fazlası anlamına gelir; hastalığı önlemek ve bulaşıcı hastalıkların bulaşmasını azaltmakla ilgilidir.

Bu tür bir temizlik, pırıl pırıl temiz zeminlerin, hasta odalarının ve muayene odalarının keyfini çıkarmanın çok ötesine geçen olumlu bir etkiye sahip olur. Diyarbakır temizlik şirketleri Hijya Temizlik, COVID-19 gibi hastalıkların yayılmasını engelleyerek hastalarınızın sağlık ve zindeliği artırmaya yardımcı olur.

Kısacası seçtiğiniz sağlık temizlik hizmeti sizin için önemli olduğu gibi hastalarınız için de önemlidir.

Diyarbakır Temizlik Görevlisi (Hastane) İş İlanları
Diyarbakır Temizlik Görevlisi (Hastane) İş İlanları

Olağanüstü Hastane Temizliği Görevlisi

Diyarbakır temizlik şirketi, tüm hastalarınıza sunduğunuz, uzman bakımı kalibresine uygun tıbbi temizlik hizmetlerini sağlamaya kendini adamış hastane temizlik görevlisi‘nden oluşur. Bunu başarmak için, tüm hastane temizlik görevlilerimiz, titiz bir hassasiyetle ve ayrıntılara kusursuz bir özen göstererek gerçekleştirir. 

Diyarbakır hastane temizliği görevlisi, binanızın alanları arasında çapraz bulaşmaları önlemek için renk kodlu bir temizleme sistemi kullanıyor. Bu, lobiyi veya muayene odalarını temizlemek için asla aynı mikrofiber bezleri, paspasları veya kovaları kullanmayacağımız anlamına gelir. Sağlıklı yaşamı geliştirmek ve enfeksiyonun yayılmasını veya sağlık tesisinizde tehlikeli bakterilerin transferini önlemek için bu tekniği ve sayısız diğer benzer önlemleri kullanıyoruz.

Hastane temizliği bir evi, restoranı veya ofis binasını temizlemek gibi değildir. Hastane temizlik hizmetleri, bu standartları veya enfeksiyonun yayılmasına katkıda bulunan riski karşılamak için özenle çalışmalıdır. İzlenecek her türlü düzenleme ve uyulması gereken protokoller vardır ve tıbbi temizlik hizmetlerine eşlik eden benzersiz zorlukları anlıyoruz :

 • Enfeksiyonun yayılmasını hafifletmek, kanla bulaşan patojenlerle doğru şekilde ilgilenmek ve kişisel koruyucu ekipman (PPE) kullanımı ve hastanenizi dezenfekte etmek ve sterilize etmek için uygun temizleme yöntemleri dahil olmak üzere personel güvenliği.
 • Hastalık Kontrol Merkezleri (CDC), PeriOperatif Kayıtlı Hemşireler Birliği (AORN) ve Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi (OSHA) tarafından belirlenen kurallar dahil katı düzenlemelere uymak.
 • Hasta mahremiyeti ve Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA) göz önünde bulundurularak temizlik.
 • Güvenlik ve hırsızlığın azaltılması göz önünde bulundurularak temizlik.

Kapsamlı Hastane Temizliği Görevlisi Eğitimi

Hastane temizliğinde görevlendirdiğimiz personelimiz, sağlık tesislerinde bakım ve temizliğin yüksek güvenlik standartlarını karşılamak için özel olarak eğitilmiştir. Hastanenizde görevlendirdiğimiz personelin tıbbi tesislere özel aşağıdaki alanlarda bilgili olacağına güvenebilirsiniz:

 • Çalışanları, kullandığımız tüm temizlik maddelerinin ürün bilgileri olan güvenlik veri sayfalarının (SDS) kullanımı konusunda eğitiyoruz. Bu sayfalar, yangın ve tepkime gibi olası tehlikeler ve ürünle nasıl güvenli bir şekilde çalışılacağı hakkında bilgiler içerir. Kullandığımız ürünlerin tamamı olan Green Seal sertifikalı temizlik ürünleri.
 • Çalışanlarımız, HIPAA gereksinimleri konusunda kapsamlı bir şekilde eğitilmiştir . Tıp dışı personelin işleri ile ilgili düzenlemeleri anlamaları için özel olarak tasarlanmış bir eğitim programı kullanıyoruz.
 • Personelimizin kapsamlı eğitimi, Sağlık Hizmeti Sağlayıcıları ve Sistemleri İçin Hastane Tüketici Değerlendirmesi (HCAHPS) puanlarının daha iyi olmasına yol açabilir . Bu anket, hastanın bakış açısından deneyimle ilgili 21 soruyla bilgi toplar. Dokuz ana başlıktan biri hastane ortamının temizliğidir.

Hizmet Verilen Tıbbi Tesis Türleri

Hiçbir tıbbi tesis birbirine benzemez. Her biri güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak için kendi temizleme prosedürlerine ihtiyaç duyar. Diyarbakır temizlik şirketi, her tıbbi temizlik hizmeti ve hastane temizlik hizmeti için gerekli becerilerin yanı sıra, aşağıdakiler dahil olmak üzere her tür tıbbi tesisin temizliğinde yer alan nüanslar konusunda oldukça uzmandır:

 • Tıbbi ofisler (minimum 10.000 fit kare, haftada beş ila yedi gün hizmet).
 • Acil bakım merkezleri (haftada beş ila yedi gün hizmet).
 • Cerrahi merkezleri (en az 10.000 fit kare, haftada beş gün hizmet).
 • Klinikler (haftada beş ila yedi gün hizmet).
 • Bakım evleri ve yardımlı yaşam tesisleri.
 • Hastaneler.

Diyarbakır temizlik şirketi, Diyarbakır’da ev temizliğinden hastane temizliğine kadar çok çeşitli temizlik hizmetleri sunan lokasyonlara sahiptir.  Diyarbakır temizlik şirketleri bünyesinde çalıştırılmak üzere Diyarbakır Temizlik Görevlisi (Hastane) İş İlanları konulu yazımızı incelediniz. Bu makalemizi incelediğiniz için teşekkür ederiz. Yararlı olması dileğiyle sağlıcakla kalın.