Diyarbakır Temizlik Şirketi

Hijya Temizlik / Temizlik / Diyarbakır Temizlik Şirketi
Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 202025 Kasım 2020 » Kategori: Temizlik

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Diyarbakır’ın önde gelen temizlik şirketi olan Hijya Temizlik evine geldiniz. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz : ev temizliği ; ofis temizliği ; inşaat sonrası temizlik ve dahası!

Ne yaptığımız, nasıl yaptığımız ve neden Diyarbakır temizlik şirketleri arasında en iyi seçim olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi sitemizi keşfetmeye devam ediniz.

İnsanlara yardım etme tutkumuz her zaman olmuştur, bu yüzden profesyonel kariyerlerimizde uzun yıllar halka hizmet ettikten sonra, başlıca ev temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizliği hizmetini sunan bir Diyarbakır temizlik şirketi kurmaya karar verdik. Amacımız müşterilerimize yalnızca temiz bir ev sağlamak değil, aynı zamanda ailelerinin ve en sevdikleri aktivitelerin tadını çıkarmaları için daha fazla boş zaman yaratmaktır.

Diyarbakır temizlik firmaları öncüsü olarak eklentilerinizi aşmak için çok çalışıyoruz! Herhangi bir nedenle temizliğinizin bir alanında memnun kalmazsanız, 24 saat içinde bizimle iletişime geçin ve belirli alanı ücretsiz olarak yeniden temizleyelim!

Diyarbakır Temizlik Şirketi
Diyarbakır Temizlik Şirketi

Diyarbakır Ev Temizliği Hizmeti

Ustalıkla temizlenmiş bir eve adım atmanın keyfini ve mutluluğunu yaşayın! Evinizin sadece gıcırtılı temiz olmadığını, aynı zamanda mümkün olan en iyi işi yapmaktan gurur duyan profesyoneller tarafından derinlemesine temizlendiğini bilerek içinizin rahat etmesini sağlayın. Çevreniz ve ondan zevk alan insanlar daha sağlıklı ve mutlu olacaktır.

Her müşterinin ihtiyaç ve isteklerinin benzersiz olduğunu anlıyoruz, bu nedenle ücretlerimiz buna göre özelleştiriliyor. Ücretlerimiz, evinizin boyutu ve düzeni, yüzey türleri, evde yaşayan yetişkinlerin, çocukların ve evcil hayvanların sayısı, dağınıklığın miktarı ve gereken temizlik sıklığı gibi birçok faktöre dayanmaktadır.

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti

Detaylı ev temizliği hizmetimiz, Diyarbakır ev sakinleri tarafından kullanılabilmektedir. Yüksek eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz en zorlu işlerin bile üstesinden gelebilir. Genellikle “bahar temizliği” olarak anılan bu hizmet, taze, temiz bir ev isteyen tüm müşteriler için mükemmeldir. Detaylı temizlik ile görünmeyenlere odaklanıyoruz . Örneğin, buzdolaplarının, çamaşır makinelerinin ve kurutucuların arkasını temizliyoruz. Süpürgelikleri fırçalar ve panjurları yıkarız. Kirli pencereleri ve pencere pervazlarını bile temizliyoruz.

Düzenli ev temizliği ve hizmetçi servisi sağlamadan önce genellikle derinlemesine temizlik gerekir . Sonuçlar hemen fark edilir ve derinlemesine temizlik, ekibimize haftalık veya iki haftada bir evinizin bakımını yapmaya başlarken iyi bir başlangıç ​​noktası sağlar.

Detaylı Ev Temizliğinin Tamamlanması Ne Kadar Sürer?

Bu sorunun cevabı değişir. Detaylı bir temizlik projesini tamamlamamız için geçen süreyi etkileyen faktörlerden bazıları şunları içerir: Evin veya işyerinin büyüklüğü; mülkün genel durumu; evde evcil hayvan olup olmadığı; ve müşterinin talebi üzerine eklenen özel “projeler” varsa. “Özel proje” örnekleri şunları içerir: buzdolabının içinde temizlik; bir porselen dolabın iç içeriğini elle silme; aşırı kirli panjurların temizlenmesi. Genel olarak, detaylı bir temizlik çoğu ev için 3 ila 8 saat ve çoğu işletme için 5 ila 12 saat sürebilir.

Diyarbakır Ofis Temizliği Hizmeti

İnsanlar temizliği fark eder. Daha da önemlisi, insanlar bir işletmenin temiz olmadığını fark eder. İnsanlar ofisinize geldiklerinde nasıl bir izlenim bırakıyor? Sloganımız: Temiz bir ofis, mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler ve daha sağlıklı bir kâr ile mutlu bir ofistir!

Diyarbakır’daki işletmelere eksiksiz ofis temizliği hizmetini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hijya Temizlik olarak Diyarbakır’da işletmeler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ticari temizlik hizmetleri sunuyoruz. Her müşteri benzersiz olduğu için, oturup her müşterinin hizmet gereksinimlerini dinlemeye zaman ayırıyoruz. Sonuç? Yalnızca işletmeniz için özelleştirilmiş bir temizlik planı. Yinelenen bir ofis temizlik planı, ofisinizin temizliğini korumanın anahtarıdır. Bu konuda çok esneğiz. Günlük, haftalık, iki haftada bir veya aylık olarak temizlik ihtiyacınız olsun, sizi ağırlayacağız. Ayrıca hafta sonları ve akşam veya erken saatlerde hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır’daki ofis temizliği hizmeti için, ücretsiz teklif almak için 0552 324 9374’ü arayın veya müşteri talep formumuzu doldurmak için buradan bizimle iletişime geçin .

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonrası Temizliği, hassas yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden profesyonelce temizlenmesidir. İnşaat temizliği şirketi Hijya temizlik personeli inşaat sonrası temizlik eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. 2011 yılından beri gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz şudur ki, çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir.

Diyarbakır’daki inşaat Sonrası Temizliği hizmeti için, ücretsiz teklif almak için 0552 324 9374’ü arayın veya müşteri talep formumuzu doldurmak için buradan bizimle iletişime geçin .