Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları

Hijya Temizlik / Temizlik / Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları
Yayınlanma Tarihi: 11 Ekim 202025 Kasım 2020 » Kategori: Temizlik

Bir temizlik işine başlarken, ev temizliği için ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Diyarbakır temizlik şirketleri öncüsü olarak ev temizliği fiyatlandırma rehberimizle size ev temizliği için neler yapabileceğinizi ve temizlik işiniz için ne kadar ücret ödemesi yapacağınızı anlatacağız.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları
Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ev Temizliği Fiyatlarınız Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Saatlik Fiyatınızı Belirleyin

Kendi fiyat listenizi oluşturmak için zaman ayırmak istemiyorsanız, tahmin vermek için kullanabileceğiniz bir fiyat hesaplayıcı oluşturduk .

Ev temizliği fiyatlarınızı hesaplamak için, saatlik ücretinizi veya saat başına ne kadar ücret alacağınızı belirlemeniz gerekir. Tıpkı bir başkası için çalışıp size saatlik ödeme yaptıkları zamanki gibi. Burada da aynı şey var.

Diyarbakır’da profesyonel ev temizliği hizmetleri için ortalama saatlik ücretler, saatte 25-45 TL arasındadır. Diyarbakır’daki diğer temizlik şirketleri ile rekabet edebilmek için fiyatlarını ve saatte ne kadar ücret aldıklarını bilmeniz gerekir.

Diyarbakır temizlik şirketleri arasından bir kaç firmayı arayarak ve saat başına ne kadar ücret aldıklarını sorarak yapabilirsiniz. Size bu bilgiyi vermezlerse, onlardan evinizi ne kadar temizleyeceklerini sorun böylece bir tahmin alabilirsiniz.

Tahmini aldıktan sonra, evinizi temizlemenin ne kadar süreceğini sorun. Ardından, size teklif ettikleri miktarı alarak, teklifi alacağı saatlere bölün. Örneğin, 100 TL / 4 saat = saati 25 TL olur.

Artık Diyarbakır’da temizlik hizmetlerinin ne kadar fiyata tabi olduğunu bildiğinize göre, rekabetçi kalabilmek için ne kadar ücret alabileceğinizi bulmak için saatlik ücretlerin ortalamasını alabilirsiniz. Tüm saatlik ücretleri toplayın ve sahip olduğunuz oranların sayısına bölün.

Örneğin, on oranınız varsa bunları toplayın, sonra 10’a bölün.

Bu, bölgenizdeki ortalama saatlik ücrettir. Oranınızın bu oranların ortasından tepesine kadar bir yerde olmasını istiyorsunuz.

Çalışanlarınızı işe almayı planlıyorsanız veya planlıyorsanız, tüm masraflardan sonra en az% 20 net kârla işgücü ve genel giderlerinizi karşılayacak kadar yüksek bir saatlik ücret talep ettiğinizden emin olmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca genel giderlerinize kendiniz için bir maaş dahil etmeniz gerekir.

Temizlik Zamanlarınızı Belirleyin

Artık saatlik ücretinizi bildiğinize göre, bir sonraki adım bir evin, dairenin, kasabanın vb. Her bir alanını temizlemenin ne kadar süreceğini belirlemektir. Bir kronometre veya zamanlayıcı kullanın ve her alanda kendinize zaman ayırın.

Zaman alanları yatak odaları, banyolar, mutfak, bonus odası veya çatı katı, koridorlar, merdivenler, fuaye ve yaşam alanlarıdır (oturma odası, aile odası, çalışma odası, güneşlenme odası vb.). Bu zamanlamayı kendi evinizi temizleyerek yapabilir veya yapabiliyorsanız bazı arkadaşlarınız veya aile üyelerinizin evlerini temizlemelerini isteyebilirsiniz.

Temizlemenin ne kadar süreceğini hesaplarken göz önünde bulundurmanız gereken diğer hususla , metrekareyi ve ilk kez veya bir kez, haftalık, iki haftada bir, aylık gibi ne tür bir temizlik yapacağınızı hesaba katmanız gerekir. , yay / derin temizlik veya temizliği içeri / dışarı hareket ettirin.

Size alanda temizlik edilecek evlerin ortalama kare görüntüleri belirlemek gerekir. Bir süredir temizlik yaptığınızda, geri dönüp tüm temizliklerinizin ortalamasını alarak ortalama kare görüntülerinizi elde edebilirsiniz. Bölgem için 2001-2500 ortalama fit kare kullanıyorum.

Bir ev ortalama fit karenizden daha büyük veya daha küçükse, süre eklemek veya çıkarmak isteyeceksiniz. fiyatlandırma çizelgenizde temizlenir. Ortalamamın altında veya üstünde her 500 ft. İçin 15 dakika çıkarırım veya eklerim.

İçin temizlik türüne ekleyebilir veya sıklığına bağlı olarak çıkarma veya temizlik yazmak için ne kadar zaman belirlemek gerekir. Tahmin hesaplayıcımdaki normal sürelerim  iki haftada bir yapılan temizliğe dayanmaktadır.

Ardından, tek seferlik veya ilk seferlik, aylık, ilkbahar / derin temizlik için daha fazla zaman ekliyorum ve temizliklere giriyorum / dışarı çıkıyorum. Ve haftalık temizlik için daha az zaman çıkarıyorum.

Ev Temizlik Fiyatları Listenizi Oluşturun

Saatlik ücretinizi ve temizlik sürelerinizi öğrendikten sonra, fiyatlandırma listenizi oluşturmanız gerekecektir.  Bir müşteriye bir tahmin vermek için, müşteri tarafından verilen alanların sürelerini ekleyin, bu süreleri temizlemenin ne kadar süreceğini hesaplamak ve bu sayıyı saatlik ücretinizle çarpmak için 60’a bölün.

Örneğin, 200/60 = 3,33 x 30 TL = 100 TL Alacağınız numara, müşterinizden tahsil ettiğiniz tutardır.

Hemen doğru tahminler vermeye başlamak istiyorsanız, kendi işim için kullandığım bir tahmin hesaplayıcı oluşturdum .

Umarım bu, temizliklerinizi daha doğru fiyatlandırmanıza ve daha fazla müşteri edinmeye başlamanıza yardımcı olur!

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lideri Hijya Temizlik Fiyatları

Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

2+1 evler: 140 TL
3+1 evler(150 m² ye kadar):  150 TL
4+1 evler (170 m² ye kadar): 160 TL
170 m² den büyük evler: 180 TL
Günlük Temizlik + Duvar Silme: İki Personel 250 TL
Günlük Temizlik + Dolap içleri: İki Personel 250 TL
Günlük Temizlik + Koltuk Silme: İki Personel 250 TL
Günlük Temizlik + Duvar Silme + Dolap içleri: Üç personel 360 TL
Günlük Temizlik + Duvar Silme + Koltuk Silme: Üç Personel 360 TL
Günlük Temizlik + Dolap içleri + Koltuk Silme: Üç Personel 360 TL

Diyarbakır Boş Ev Temizlik Fiyatları

2+1 evlerde her şey dahil 300 TL

3+1 evlerde her şey dahil 300 TL

4+1 evlerde her şey dahil 350 TL

Diyarbakır İnşaat (Tadilat) Sonrası Temizlik Fiyatları

2+1 evlerde her şey dahil 300 TL

3+1 evlerde her şey dahil 400 TL

4+1 evlerde her şey dahil 450 TL – 600 TL