Hakkımızda

Diyarbakır Temizlik Şirketi Hakkında

Hijya Temizlik Şirketi, sektördeki en iyi temizlik hizmetlerini sunarak, Diyarbakır genelinde yaşam ve çalışma ortamlarını iyileştirme vizyonuyla başladı. Temizlik Şirketimiz, müşterilerimizin temizlik ihtiyaçları karşılamak ve  onlara en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Her şeyden önce, yaptıkları işlerden zevk alan en iyi ve en deneyimli temizlik personellerini işe alıyoruz. Bize bir iş için başvuran tüm temizlik personellerini uzman yöneticilerimiz şahsen kendileri ile görüşür. Tüm bu personelleri bir sınavdan geçiririz ve başarılı olanları işe alırız.

Temizlik personeli adayın iş için doğru kişiliğe ve becerilere sahip olup olmadığına bakmadan önce kimlik ve ikamet belgelerini dikkatlice kontrol ediyor ve referanslarına bakıyoruz. Yeni temizleyiciler başlangıçta amirlerimizden biriyle birlikte çalışır veya yönetim ekibimizin evlerinden birini temizleyerek test edilirler.

Neler Yapıyoruz?

Diyarbakır’ın her yerindeki müşterilere ev içi ve ticari temizlik hizmetleri sunan profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketiyiz. ofis temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, tavan, zemin ve duvar temizliği, dış cephe temizliği, tek seferlik temizlik ve yangın sonrası temizliği temizlik konularında uzmanız.

Personelimize Olan Yaklaşımımız

Takdir ve minnettarlığın temizlik personelinin performansını artırmaya yardımcı olduğuna inanıyoruz. Amacımuz, personel için öğrenmeyi ve sürekli gelişmeyi teşvik edecek olumlu bir deneyim yaratmaktır. Temizlikçilerimize her zaman destek sunmaya ve bazı eksiklikler olsa bile onlara karşı anlayış göstermeye çalışıyoruz. Hepsine nezaketle davranıyoruz ve gerekirse performanslarının hedeflenen kadar iyi olmadığını anlamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Buna ek olarak, performanslarını iyileştirmek için onlara önerilerde bulunuyoruz.

En başından beri, işletmemizin eğitim bütçesi için fonu olmamasına rağmen eğitim vermenin önemli olduğuna karar verdik. Bazı temizlik görevlileri çok talepkar olduğumu söylüyor, ancak temizlikçilerin çalışmaları hakkında düzenli ve yapıcı geri bildirim almalarının önemli olduğuna inanıyoruz çünkü bu, standartları ve müşteri memnuniyetini iyileştirmenin tek yoludur. Her zaman temizlik görevlilerinin her birine bireysel bir yaklaşım bulmaya ve aile sorunlarını, sağlık sorunlarını ve yaşam değişikliklerini anlamaya çalışıyoruz.

Nasıl başladık

Tüm personeli önemseyen, düşük moral ve motivasyonla mücadele eden ve sonuç olarak kalite ve müşteri memnuniyetini artıracak iyi bir temizlik şirketi kurmaya karar verdik. Son 5 yılda her gün daha fazla müşterinin hizmetlere kaydolmasıyla fikir bir başarıya dönüştü. Kalitemizin ve profesyonelliğimizin en iyi kanıtı olarak gördüğümüz mevcut müşterilerimizin arkadaşları ve aileleri arasında tavsiyeler yayılmasıydı. Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijya Temizlik istikrarlı bir şekilde büyüyor – ve yeni başladığımızı söylemekten heyecan duyuyorum!