Hızlı Ev Temizliği İçin Temizlik İpuçları

Hijya Temizlik / Ev Temizliği / Hızlı Ev Temizliği İçin Temizlik İpuçları
Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 202029 Kasım 2020 » Kategori: Ev Temizliği

Hızlı temizlik mükemmellikle ilgili değildir – bu, aileniz olsalar bile misafirler için hoş bir ortam sağlarken stresi ve iş yükünü azaltmakla ilgilidir. Tatil yemeğine ev sahipliği yapmak keyifli olmalı ve saatler değil dakikalar harcamak, temizlik bunu gerçekleştirmenin bir yoludur. İşte başlamanıza yardımcı olacak Diyarbakır temizlik şirketi olarak sizler için hazırladığımız birkaç hızlı temizlik teknikleri.

Diyarbakır Ev Temizliği Şirketi
Hızlı Ev Temizliği Temizlik İpuçları

Ev temizliğini hızlı ve eğlenceli hale getirin

Eğlenceli müzikler koyun ve bir zamanlayıcı ayarlayın – bu kadar külfetli olmak yerine hızlı hareket edecek ve neşesiz kalacaksınız. Şimdi derinlemesine temizlik yapmaktan ziyade rötuş yapmanın zamanı değil. Kokulu bir mum yakın veya harika bir tatil kokusuyla bir hava difüzörü hazırlayın, böylece her şey temiz olduğunda şenlikli ve misafirperver kokar. Hâlâ eğlenceli değilse, Diyarbakır temizlik şirketleri ile iletişime geçin.

Eşyalarını sakla

Zamanlayıcınız çalışırken hızlı hareket etmelisiniz. Her şeyi doğru yere yerleştirme konusunda endişelenmeyin. Dağınıklığı toplayıp çöp kutusuna veya kolayca bir dolapta veya garaja saklanabilecek bir kutuya veya çamaşır sepetine atarak geçici bir düzeltme yapın. Bir çekmeceye posta yığınları, kataloglar veya diğer kağıt yığınlarını koyun.

Daha fazla zamanınız olduğunda ve misafirler gittiğinizde, geri dönüp organize edebilirsiniz. Bonus, bulunması gereken saklanan bir şey olup olmadığına bakabileceğiniz tek bir yeriniz var.

Ev Temizliğinde çok amaçlı mendil kullanın

Mendil, tezgahtan klozet kapağına kadar her şeyi düzenlemenin hızlı bir yoludur. Basitçe silin ve atın – birden fazla temizleyiciye veya paçavraya gerek yoktur. Çabuk olun! Yüksek görüş alanlarının tozunu almak ve misafirlerin görmesi muhtemel olmayan alanları (şimdilik) atlamak için bezleri kullanın.

Temizleyiciyi tuvalete başka bir temizlik yapmadan önce oturabilmesi için tuvalete püskürtün. Ardından, her şey bittiğinde kaseyi hızlıca temizlemek için bir fırça kullanın.

Yatağını yap

Yatağınızı anında yapmak odanızın daha temiz görünmesini sağlar ve bu da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Kimin yatağını en hızlı ya da en iyi görünen kişi yapıp herkesin katılmasını sağlamak için bir yarışma haline getirin. Kazanan, bir oyun oynamak için fazladan tatlı veya daha fazla zaman alır… aileniz için ne işe yarıyorsa.

Bulaşık makinesini doldurun

Bulaşık makinesine sığacak her şeyi koyun. Elde yıkamak için tencere ve tavaları çıkarmak gibi gerekirse daha sonra yeniden düzenleyebilirsiniz. Kirli bulaşıkların birikmesi ve bulaşık makinesinin temiz bulaşıklarla dolu olması sinir bozucu – bu yüzden boşaltmak için de vaktiniz olmadıkça çalıştırmayın. Doldurmaya devam et ve onunla biraz sonra ilgilen.

Kalan alanlar düzenli

Dolaplar boşsa mutfak temiz görünecektir. Fazla aletleri çıkarın ve dolaplarda saklayın. Tezgahları ve ocağı silin ve lavaboyu temizleyin. Zeminleri süpürün ve herhangi bir dökülmeyi temizleyin. Tüm halı kaplı alanları süpürün ve gerektiği gibi süpürün.

Evinizin detaylı temizliği yapıldığında hızlı temizlik daha da kolaydır. Gerçekten zamandan ve akıl sağlığından tasarruf etmek istiyorsanız. Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmayı düşünün . Diyarbakır bölgelerine hizmet veren ödüllü bir Diyarbakır temizlik şirketi olarak güveninizi kazanmak isteriz. İncelemelerimizi okuyun, ardından bugün bir fiyat teklifi için bizi arayın. Düzenli temizlik veya derinlemesine temizlik ile evinizi her mevsim sağlıklı tutmanıza yardımcı olalım, böylece sizin için önemli olan görevlere ve ilişkilere odaklanabilirsiniz!