Ofisinizi Herkes İçin Güvenli Hale Getirme

Hijya Temizlik / Ofis Temizliği / Ofisinizi Herkes İçin Güvenli Hale Getirme
Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 202025 Kasım 2020 » Kategori: Ofis Temizliği

Her işletme sahibi, COVID-19 salgınıyla mekanlarını en iyi şekilde nasıl temizleyebileceklerini düşünüyor. Bazı işletmeler ofis içi toplantıları minimumda tutarken, diğerleri yüz yüze kalmanın ve güvende kalmanın yollarını bulmaya çalıştı . Mümkün, ancak diğer şeylerin yanı sıra temizliği ve mesafeyi korumak için yalnızca hazırlık ve tutarlı çabalar gerekiyor.

Bu nedenle, çalışma alanınıza geri dönmek için oyun planınızı oluşturmaya çalışıyorsanız, aşağıya bir göz atın. Ofisinizi herkes için nasıl güvenli hale getireceğiniz konusunda bazı farklı ipuçları listeledik. Bunun kapsamlı bir liste olmadığını ve yerel yönetiminiz tarafından belirlenen standartları her zaman iki kez kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ofisinizi Herkes İçin Güvenli Hale Getirme
Ofisinizi Herkes İçin Güvenli Hale Getirme

Kaliteli Havalandırma Sistemlerine Yatırım Yapın

Alanınız için yatırım yapmak isteyeceğiniz birçok şey var, ancak en önemlilerinden biri sağlam bir havalandırma sistemidir. Dışarının temiz havasını ve hareketini alamayacağınız için, havalandırma sistemlerinizin havayı durgun ve mikropları sabit tutmayacağından emin olmanız gerekir. Bahsetmiyorum bile, daha iyi hava kalitesi iş performansının iyileştirilmesine de yardımcı olabilir !

Şirketinizin mikropları ve patojenleri seyrelten, filtreleyen ve hatta yok eden sıhhi tesisat, havalandırma ve filtreleme sistemlerine bakması gerekecektir. İşletmenize birden fazla şekilde fayda sağlayacaktır.

Sosyal Uzaklaştırma Önlemlerine Bağlılık

Sosyal mesafe önlemleri, içeri girdikten sonra ortadan kalkmamalıdır. Ofisinizi herkes için güvenli hale getirmek için, herkesin maske takmak, el dezenfektanlarını el altında bulundurmak ve küçük alanlardaki insan sayısını sınırlandırmak dahil olmak üzere uygun protokollere uyduğundan emin olun. Daha kapsamlı bir liste için CDC yönergelerini takip edin.

CDC Standartlarında Takip Edin ve Eğitimli Kalın

CDC’den bahsetmişken, yayınladıkları standartlar ve yönergeler konusunda tutarlı bir şekilde güncel kaldığınızdan emin olun. Bu tek seferlik bir anlaşma değil – ofisi tekrar açtıktan sonra bile, yine de eğitimli kalmanız gerekiyor. Yeni CDC gönderileri için e-posta uyarıları alın ve her sabah sosyal medyalarını kontrol edin. Bu bilgileri kontrol etmek, bu durumlarda sizin ve ofisteki diğer herkesin olabildiğince güvende kalmasına yardımcı olacaktır.

Profesyonel bir Diyarbakır Temizlik Şirketi ile Çalışın

Güvenli bir alan sağlamak için atmanız gereken bir diğer önemli adım, profesyonel bir temizlik şirketi ile ortaklık kurmaktır. Binanızın zaten bir temizlik ekibine sahip olma ihtimali yüksektir, ancak yeterince yüksek bir standartta performans göstermiyorlarsa durumu yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Temizlik için tüm COVID standartlarını uygulayabilen ve hatta temizlik ve sanitasyon için öncelikli alanları belirleyebilen bir şirket istiyorsunuz.

Aslında, ofis alanınızda başarı ve güvenliği sağlamak için Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik ile iletişime geçmelisiniz . Profesyonel ofis temizliği hizmetlerimiz tam da ofisinizin ihtiyacı olan şeydir. Özel bir temizlik modeli geliştirmekten yüksek riskli alanları tamamen dezenfekte etmeye kadar, tüm çalışanlarınızın her gün binaya geri dönerken kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacağız. Şimdi bize ulaşın !